Vycvakněte svého hračičku

soutěže hračičkov

Pozor, pozor, zahajujeme první hračičkovskou soutěž. Vyhlašujeme soutěž o nejlepší fotografii vašeho hračičky. A aby toho nebylo málo, soutěžit budeme každý měsíc. 

 

Vyfoťte svého hračičku s hračkou z Hračičkova

Pokud jste si v Hračičkově objednávali pro vaše drahé hračičky jakékoli hračky, můžete se zapojit do soutěže o nejlepší hravou fotografii. Stačí vycvaknout vašeho hračičku při hře. Ukázat, jak si s hračkou hraje. Vyfotit nadšení, když si ji rozbalí nebo když ji poprvé vyzkouší. Zachyťte radost z hraní a hračičkování.

Každý měsíc jeden výherce

Soutěž probíhá od 15.08.2018 do 15.12.2018. Od srpna do prosince tak můžete soutěžit s fotografiemi vašich malých hračičků o pěkné dárky. Každé měsíční kolo vyhodnotíme a vyhlásíme vítěze vždy 15. v daném měsíci. Velkou výjimku tvoří prosincové kolo, kdy budeme udělovat hlavní cenu. To znamená, že budeme vybírat ze všech soutěžících a cenou bude opravdu pěkný vánoční dárek. I Ježíšek bude koukat!

Foťte a přihlašujte se

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Zašlete nám fotografii, na které si váš malý hračička hraje s hračkou zakoupenou v Hračičkově. Společně s fotografií zašlete na e-mail souteze@hracickov.cz i číslo objednávky. S jedním objednávkovým číslem se můžete přihlásit pouze jednou. Přihlášením do soutěže zároveň souhlasíte s tím, že zveřejníme vaši fotografii a použijeme ji v rubrice Blog s doplňujícím textem a udáním města, odkud pocházíte. Kromě města bydliště nebudeme nijak zveřejňovat žádné další osobní údaje výherců, ani je dále nijak používat.

Výherce získá za své foto slevu v hodnotě 500 Kč na libovolný nákup.

A to je úplně vše, co potřebujete vědět. Teď stačí vytáhnout mobil, tablet nebo fotoaparát a pustit se do zachycení krásných hravých okamžiků. Blik a cvak. Vzhůru do focení.

blik-cvak-hracickov-1