Vycvakněte svého hračičku pokračuje

soutez
 
 Pozor, pozor, hračičkovská soutěž pokračuje.
Vyhlašujeme soutěž o nejlepší fotografii vašeho hračičky. A aby toho nebylo málo, soutěžit budeme každý měsíc. 

 

Vyfoťte svého hračičku s hračkou z Hračičkova

Pokud jste si v Hračičkově objednávali pro vaše drahé hračičky jakékoli hračky, můžete se zapojit do soutěže o nejlepší hravou fotografii. Stačí vycvaknout vašeho hračičku při hře. Ukázat, jak si s hračkou hraje. Vyfotit nadšení, když si ji rozbalí nebo když ji poprvé vyzkouší. Zachyťte radost z hraní a hračičkování.

Každý měsíc jeden výherce

Soutěž probíhá od 01.03.2019 do 30.09.2019. Od března do září tak můžete soutěžit s fotografiemi vašich malých hračičků o pěkné dárky. Každé měsíční kolo vyhodnotíme a vyhlásíme vítěze vždy 5. v následujícím měsíci. 

Foťte a přihlašujte se

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Zašlete nám fotografii, na které si váš malý hračička hraje s hračkou zakoupenou v Hračičkově. Společně s fotografií zašlete na e-mail souteze@hracickov.cz i číslo objednávky. S jedním objednávkovým číslem se můžete přihlásit pouze jednou. Přihlášením do soutěže zároveň souhlasíte s tím, že zveřejníme vaši fotografii a použijeme ji v rubrice Blog s doplňujícím textem a udáním města, odkud pocházíte, a také na sociálních sítích (facebook, instagram), kde budou vítězové také zveřejněni. Kromě města bydliště nebudeme nijak zveřejňovat žádné další osobní údaje výherců, ani je dále nijak používat.

Výherce získá za své foto Helix Fun nebo Sling Stix herní sadu pro 2 hráče.

A to je úplně vše, co potřebujete vědět. Teď stačí vytáhnout mobil, tablet nebo fotoaparát a pustit se do zachycení krásných hravých okamžiků. Blik a cvak. Vzhůru do focení.

blik-cvak-hracickov-1