Zábavné a veselé stolování s bambusovým nádobím pro děti

51168-2


Už jste slyšeli o bambusovém nádobí? Je ekologické, nezávadné, vyrobeno z přírodního materiálu, a proto je vhodné pro vaše děti.
Tato hitovka dnešní doby konečně zavítala i k nám do Hračičkova.Hravé nádobí pro hravé strávníky
Každá maminka může jistě potvrdit, že přemluvit své dítě k jídlu je občas pořádná dřina.
Jednou z možností jak zaujmout malého strávníka je zajímavé nádobí, ve kterém mu pokrm podáváme. K tomu skvěle slouží dětské nádobí, které hýří veselými barvami a krásnými motivy. Jídlo se tak může stát hrou, protože pakliže dítě sní jídlo, ze dna talířku či misky na něj vykoukne veselý obrázek.


Jistě vás zajímá, co sada bambusového nádobí obsahuje. Věřte, není toho málo!

  • talíř51162-2
  • misku
  • hrneček
  • lžičku
  • vidličku.

 


Do dětských ručiček jako stvořené

Tvar bambusového nádobí pro děti se širokým okrajem je speciálně navržen tak, aby nádobí bylo pro děti lehce uchopitelné a zároveň bezpečné. Hrneček velikostně odpovídá roztomilé dětské ručičce a lžička s vidličkou jsou speciálně navrženy tak, aby skvěle padly do dětské ručičky a navíc byly pro dítě zcela bezpečné bez ostrých hran a hrotů.


Z přírodních materiálů
51156-3Bambusové nádobí pro děti je vyrobeno z přírodních materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a navíc i biologicky odbouratelné. Což je v dnešní době, při snaze odbourat plasty ohromné plus. 

I přesto, že je dětské nádobí vyrobeno z bambusu a je ekologické, je zároveň určené pro každodenní používání jak teplých, tak i studených pokrmů. Každé bambusové nádobí z Hračičkova lze umýt v myčce nádobí. Jedinou nevýhodou bambusového nádobí pro děti je, že jej není vhodné používat v mikrovlnné troubě. 
Mnoho variant pro holky i kluky
Nabídka motivů bambusového nádobí je opravdu rozmanitá - 
lama, lenochod, medvídek, mráček, opička, zvířátka ze Safari, slon, tučňák, zebra i žirafa.

Tak co, vybere si tady Váš hračička?