Hravé učení s Play-Doh modelínou

play-doh-841826

 

 

V Hračičkově pro Vás máme horkou novinku na trhu. Plastelína, která je opakovaně použitelná, a navíc nešpiní a nelepí se, prostě Play-Doh modelína. Někdo ji již zná, pro někoho je to opravdu novinka.

 

 

 Něco málo o Play-Doh modelíně

Play-Doh modelína je vhodná pro zábavu a hravé učení s dětmi předškolního a mladšího školního věku. Vhodná je pro děti již od 2 let věku.
Modelování s modelínou Play-Doh v dětech probouzí fantazii a kreativitu a hravou, přirozenou formou rozvíjí a podporuje jejich senzorické a motorické dovednosti.
Dalším nesporným plusem Play-Doh modelíny, je její zdravotní nezávadnost. A pokud Vaše ratolest kousek sní, nic se neděje, modelina je jedlá, je totiž vyrobena z pšenice.
Play-Doh modelína je díky svým vlastnostem a kvalitám doporučena Českou pedagogickou komorou, jako pomůcka vhodná pro předškolní výuku.


Barvy, čísla i písmenkaplay-doh-3308885 (1)

Zábavné učení hravou formou jistě ocení každý rodič a navíc bude i potěšen, že dítě učení touto zábavnou formou baví.
Chcete, aby se Vaše dítě naučilo základy abecedy a čtení, číslice a počítání nebo rozeznávání barev a textur. Ani jedno není problém a skvěle Vám k tomu dopomůžou Play-Doh sady, které jsme pro Vás v Hračičkově připravili, při kterých se Vaše dítě může učit zábavnou formou, a to konkrétně:

Čísla a počítání
Čtení a psaní
Textury a nástroje

Každá sada obsahuje několik kelímků s barevnými modelínami, příručku, oboustranné podložky, a dále podle sady, kartičky, vytlačovátka, razítka, tužky a další.


Ouha, modelína je tam kde nemá, aneb jak na čištění

Stačí chvilka nepozornosti.... Znáte ten moment ticha? To většinou s dítětem nesvědčí nic dobrého… Podíváte se a modelína je prostě všude. S Play-Doh modelínou můžete být v klidu. Modelína je snadno odloupnutelná, nešpiní a nezanechává mastné fleky.
Pokud se budete snažit odstranit modelínu z koberce, tkaniny nebo čalounění nepoužívejte horkou vodu nebo jakékoli čisticí prostředky, modelína by se rozpustila a šla by podstatně hůře odstranit. Pro odstranění modelíny z koberce nebo textilie, nechte modelínu zcela vyschnout a poté ji odstraňte tvrdým kartáčem nebo vysavačem.


Tak vzhůru do hravého učení s našimi malými dětmi :-)