Hodíš disk, chytíš míč. Takovou srandu zažiješ jen s Flat Ballem

Hodíš disk, chytíš míč. Takovou srandu zažiješ jen s Flat Ballem.red

Chcete zažít srandy kopec? Tak to buďte ve střehu. Na Hračičkov nám právě přiletěla hračka roku. Jmenuje se Flat Ball, také známý jako Phlat Ball, a dostane zaručeně každého, kdo ho vyzkouší. Pokud tedy ještě váháte, čím udělat své ratolesti radost pod vánočním stromečkem, vězte, že tohle je ta pravá hračka pro kluky i pro holky.

Co to ten Flat Ball vlastně je

Pro ty, kteří se s Flat Ball hračkou nikdy nesetkali, máme krátké představení, co to vlastně je. Pokud bychom to řekli zjednodušeně, jedná se vlastně o míč. Ale není to žádný obyčejný míč, on se totiž dokáže změnit bez mrknutí oka na placku.

S takovým míčem si děti užijí spoustu zábavy. Z ruky ho mohou hodit jako létající talíř a na druhé straně ho chytí jako míč, nebo třeba na opak. Díky této jeho schopnosti se proměnit, podléhá lepším aerodynamickým schopnostem a házení je s ním o hodně snazší, což děti jistě potěší. Dohodí totiž o hodně dál než s klasickým míčem. Flat Ball patří mezi takové hračky pro děti, které zabaví na dlouhé hodiny.

Hračičkujte s Flat Ballem celou nocblue5

Flat Ball je skvělý nejen díky svým vlastnostem, pružinám a podobně. On má navíc dokonce po stranách blikající LED diody, díky kterým se jeho možnosti opět rozšiřují. Ať už chcete dětem vytvořit zajímavou večerní zábavu nebo si ho vyzkoušíte s přáteli u večerního posezení, rozhodně se se svítícím míčem pobavíte. Nejde tedy jen o hračky pro děti, ale vyhrají si zaručeně i dospělí.

Flat Ball můžete najít jak v kategorii hračky pro holky, tak i v kategorii hračky pro kluky. Díky svým barevným variantám totiž udělá radost opravdu každému. Ať už ho využijete na pláž, na zahradu nebo třeba do lesa, nudit se rozhodně nebudete.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení