Hodíš disk, chytíš míč. Takovou srandu zažiješ jen s Flat Ballem

Hodíš disk, chytíš míč. Takovou srandu zažiješ jen s Flat Ballem.red

Chcete zažít srandy kopec? Tak to buďte ve střehu. Na Hračičkov nám právě přiletěla hračka roku. Jmenuje se Flat Ball, také známý jako Phlat Ball, a dostane zaručeně každého, kdo ho vyzkouší. Pokud tedy ještě váháte, čím udělat své ratolesti radost pod vánočním stromečkem, vězte, že tohle je ta pravá hračka pro kluky i pro holky.

Co to ten Flat Ball vlastně je

Pro ty, kteří se s Flat Ball hračkou nikdy nesetkali, máme krátké představení, co to vlastně je. Pokud bychom to řekli zjednodušeně, jedná se vlastně o míč. Ale není to žádný obyčejný míč, on se totiž dokáže změnit bez mrknutí oka na placku.

S takovým míčem si děti užijí spoustu zábavy. Z ruky ho mohou hodit jako létající talíř a na druhé straně ho chytí jako míč, nebo třeba na opak. Díky této jeho schopnosti se proměnit, podléhá lepším aerodynamickým schopnostem a házení je s ním o hodně snazší, což děti jistě potěší. Dohodí totiž o hodně dál než s klasickým míčem. Flat Ball patří mezi takové hračky pro děti, které zabaví na dlouhé hodiny.

Hračičkujte s Flat Ballem celou nocblue5

Flat Ball je skvělý nejen díky svým vlastnostem, pružinám a podobně. On má navíc dokonce po stranách blikající LED diody, díky kterým se jeho možnosti opět rozšiřují. Ať už chcete dětem vytvořit zajímavou večerní zábavu nebo si ho vyzkoušíte s přáteli u večerního posezení, rozhodně se se svítícím míčem pobavíte. Nejde tedy jen o hračky pro děti, ale vyhrají si zaručeně i dospělí.

Flat Ball můžete najít jak v kategorii hračky pro holky, tak i v kategorii hračky pro kluky. Díky svým barevným variantám totiž udělá radost opravdu každému. Ať už ho využijete na pláž, na zahradu nebo třeba do lesa, nudit se rozhodně nebudete.