Frrr. Pojďte se svézt na prímovní koloběžce

Za nejnovější koloběžkou z naší nabídky se otočí každé dítě. Popravdě, i každý rodič. My jsme neváhali, rovnou jsme ji projeli a vyzkoušeli. A výsledek? Sviští jako o závod, přehraje vaše oblíbené písničky a vítr vám na ní pořádně rozfouká vlasy. 

1Dětská koloběžka s parádními efekty

Koloběžka se zvukovými a kouřovými efekty vás ohromí. Má efektní svítící kolečka, takže s ní uděláte velkou parádu na dětském hřišti v podvečer nebo na dovolené, až se budete projíždět po plážích kolem moře. Kolečka koloběžky pro děti jsou osvětlena výrazným led osvětlením – díky tomu je koloběžka pro děti nejen zajímavá, ale také velmi bezpečná. Nejoblíbenějším efektem dětské koloběžky je bezesporu mlha vytvořená z vody. Postup pořízení efektní mlhy je velmi snadný: táta nebo máma nalijí pro připravené nádržky vodu, dítko vyskočí na koloběžku a už se stačí jen rozjet a vypouštět za sebou parádní mlhovinu. Suprově vypadá v podvečer, ale kolemjdoucí překvapí i za bílého dne. A aby ježdění na koloběžce mělo pořádné grády, můžete si přes Bluetooth nahrát do koloběžky vlastní písničky a při cestě si je přehrávat. To tedy bude jízda! 

 

B0871806540Skládací tříkolová koloběžka je mimořádně kvalitní 

Tatínkové, pozor! Zbystřete, přicházejí totiž na řadu parametry koloběžky. Koloběžka se zvukovými a kouřovými efekty má zpevněnou tříkolovou konstrukci a kvalitní hliníkový rám. Díky dvojité nylonové plošině poskytne dětská koloběžka komfortní a bezpečné ježdění. Rukojeti koloběžky pro děti jsou velmi měkké, proto výrazně snižují vibrace a otřesy. Můžete s ní tedy drandit i po lesních cestách nebo asfaltových silničkách a chodnících, které už mají to nejlepší za sebou. Pohodlně se bude dětem jezdit i díky ložiskům ABEC-7 v kolečkách koloběžky, která zaručují plynulejší a plavnější jízdu.A důležitý pokyn pro malé řidiče: brzdový pedál je umístěn na zadním blatníku a je zesílený pro bezpečné a komfortní brždění. 

 

Koloběžka pro děti od 3 let

Koloběžka se zvukovými a kouřovými efekty se určena pro malé řidiče ve věku od 3 do 8 let. Přístupná je samozřejmě i mladší zdatnějším koloběžkářům, ale uveze i starší dítka. Její doporučená maximální nosnost je 50 kg. Pssst, uveze i o trošku víc, takže si ji může vyzkoušet i mamka nebo starší brácha.

Dětská koloběžka s vámi může procestovat svět 

Dětská koloběžka je skládací a sklopitelná, proto se vejde do každého kufru. Pokud máte dva nebo tři malé raubíře, nemusíte se převozu dětských koloběžek obávat. Bez problémů se vejdou i do menšího zavazadlového prostoru auta.

Koloběžku důkladně nabijte, aby svítila a blikala celý večer 

Koloběžka se nabíjí přes USB a výdrž její baterie závisí na tom, jak intenzivně bude váš malý řidič používat zvukové i kouřové efekty. Na koloběžce může samozřejmě jezdit i bez nabití, ovšem nebudou fungovat ony kýžené parádní efekty. Dětská koloběžka při nastartování vydává zvuk a bliká. Při samotné jízdě koloběžka zatáčí pomocí natáčení těla a paží doleva nebo doprava. Jedná se o tzv. technologii Lean-to steering. 

kolebzka-detska-sviticiVyberte si ze čtyř parádních barev 

Pro malé hračičky od 3 let jsme v našem internetovém obchodě přichystali hned čtyři barevné varianty této perfektní koloběžky. Červenou a růžovou koloběžku pro všechny princezny a správné holky. Modrou koloběžku pro všechny rychlé a aktivní kluky. A oranžovou koloběžku pro všechny, kteří ji budou muset půjčovat ještě bráchovi nebo ségře. Všechny kvalitní skládací a svítící koloběžky máme skladem a začneme vám je balit hned, jak odešlete objednávku. Byla by totiž škoda, kdybyste je letos v létě nestačili pořádně projet. 

Odražte se s naší koloběžkou vstříc dobrodružství. 

 

 Foto: Hračičkov.cz

kolobezka-svitici-s-efekty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení