Frrr. Pojďte se svézt na prímovní koloběžce

Za nejnovější koloběžkou z naší nabídky se otočí každé dítě. Popravdě, i každý rodič. My jsme neváhali, rovnou jsme ji projeli a vyzkoušeli. A výsledek? Sviští jako o závod, přehraje vaše oblíbené písničky a vítr vám na ní pořádně rozfouká vlasy. 

1Dětská koloběžka s parádními efekty

Koloběžka se zvukovými a kouřovými efekty vás ohromí. Má efektní svítící kolečka, takže s ní uděláte velkou parádu na dětském hřišti v podvečer nebo na dovolené, až se budete projíždět po plážích kolem moře. Kolečka koloběžky pro děti jsou osvětlena výrazným led osvětlením – díky tomu je koloběžka pro děti nejen zajímavá, ale také velmi bezpečná. Nejoblíbenějším efektem dětské koloběžky je bezesporu mlha vytvořená z vody. Postup pořízení efektní mlhy je velmi snadný: táta nebo máma nalijí pro připravené nádržky vodu, dítko vyskočí na koloběžku a už se stačí jen rozjet a vypouštět za sebou parádní mlhovinu. Suprově vypadá v podvečer, ale kolemjdoucí překvapí i za bílého dne. A aby ježdění na koloběžce mělo pořádné grády, můžete si přes Bluetooth nahrát do koloběžky vlastní písničky a při cestě si je přehrávat. To tedy bude jízda! 

 

B0871806540Skládací tříkolová koloběžka je mimořádně kvalitní 

Tatínkové, pozor! Zbystřete, přicházejí totiž na řadu parametry koloběžky. Koloběžka se zvukovými a kouřovými efekty má zpevněnou tříkolovou konstrukci a kvalitní hliníkový rám. Díky dvojité nylonové plošině poskytne dětská koloběžka komfortní a bezpečné ježdění. Rukojeti koloběžky pro děti jsou velmi měkké, proto výrazně snižují vibrace a otřesy. Můžete s ní tedy drandit i po lesních cestách nebo asfaltových silničkách a chodnících, které už mají to nejlepší za sebou. Pohodlně se bude dětem jezdit i díky ložiskům ABEC-7 v kolečkách koloběžky, která zaručují plynulejší a plavnější jízdu.A důležitý pokyn pro malé řidiče: brzdový pedál je umístěn na zadním blatníku a je zesílený pro bezpečné a komfortní brždění. 

 

Koloběžka pro děti od 3 let

Koloběžka se zvukovými a kouřovými efekty se určena pro malé řidiče ve věku od 3 do 8 let. Přístupná je samozřejmě i mladší zdatnějším koloběžkářům, ale uveze i starší dítka. Její doporučená maximální nosnost je 50 kg. Pssst, uveze i o trošku víc, takže si ji může vyzkoušet i mamka nebo starší brácha.

Dětská koloběžka s vámi může procestovat svět 

Dětská koloběžka je skládací a sklopitelná, proto se vejde do každého kufru. Pokud máte dva nebo tři malé raubíře, nemusíte se převozu dětských koloběžek obávat. Bez problémů se vejdou i do menšího zavazadlového prostoru auta.

Koloběžku důkladně nabijte, aby svítila a blikala celý večer 

Koloběžka se nabíjí přes USB a výdrž její baterie závisí na tom, jak intenzivně bude váš malý řidič používat zvukové i kouřové efekty. Na koloběžce může samozřejmě jezdit i bez nabití, ovšem nebudou fungovat ony kýžené parádní efekty. Dětská koloběžka při nastartování vydává zvuk a bliká. Při samotné jízdě koloběžka zatáčí pomocí natáčení těla a paží doleva nebo doprava. Jedná se o tzv. technologii Lean-to steering. 

kolebzka-detska-sviticiVyberte si ze čtyř parádních barev 

Pro malé hračičky od 3 let jsme v našem internetovém obchodě přichystali hned čtyři barevné varianty této perfektní koloběžky. Červenou a růžovou koloběžku pro všechny princezny a správné holky. Modrou koloběžku pro všechny rychlé a aktivní kluky. A oranžovou koloběžku pro všechny, kteří ji budou muset půjčovat ještě bráchovi nebo ségře. Všechny kvalitní skládací a svítící koloběžky máme skladem a začneme vám je balit hned, jak odešlete objednávku. Byla by totiž škoda, kdybyste je letos v létě nestačili pořádně projet. 

Odražte se s naší koloběžkou vstříc dobrodružství. 

 

 Foto: Hračičkov.cz

kolobezka-svitici-s-efekty